Vypocty

SimulPlast – o nás

SimulPlast s.r.o. je technicko poradenská kancelář pro výrobce a uživatele plastových dílů specializující se na oblast vstřikování plastů.

Našimi klienty jsou vývojáři a designeři plastových dílů, konstruktéři a výrobci forem a zpracovatelé plastů (výrobci).

Kanceláře firmy SimulPlast najdete v České republice, na Slovensku i v Maďarsku.

Jsme výhradní obchodní zástupci pro Českou republiku, Slovenskou republiku (Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko) pro prodej a školení simulačního softwaru pro vstřikování plastů – Moldex3D.

Máme dlouholeté zkušenosti z oblastí:

- Polymerních materiálů
- Vývoje plastových dílů
- Zpracovatelských procesů
- Konstrukce forem

Zpracováváme odborné analýzy s interpretací výsledků v češtině, angličtině nebo němčině.
Kromě poradenských služeb pořádáme semináře a školení pro pracovníky z oblasti vstřikování plastů (konstruktéry, technology, seřizovače, apod.).

Náš tým je tvořen zkušenými odborníky a konzultanty, kteří kromě práce pro klienty spolupracují i na odborných studiích, píší odborné články, vystupují na konferencích. Během roku přednáší a spolupracují s Technickou univerzitou v Bratislavě, Košicích, Univerzitou T. Bati ve Zlíně, VUT Brno – odbor tváření kovů a plastů.

Cílem našich služeb je snížit náklady při konstrukci plastových dílů a forem pomocí včasného odhalení možných vad dílů a problémů při vstřikování ještě před samotnou výrobou. Pomáháme tak zkrátit dobu vývoje plastového výlisku a formy, prověřit a zoptimalizovat konstrukci dílu/formy a tak pomoci našim klientům úspěšně obstát v silné konkurenci.

Jsme schopni zhodnotit Váš potenciál a zúročit jej ve Váš prospěch.